نکاتی در مورد سقف کاذب

سقف های کاذب، به سقف های معلق  گفته می شود که در ابعاد 60*60 با متریال های گوناگون موجود میباشد، این سقف ها دارای مزایای بسیاری از جمله تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ،  قابلیت تولید در سایز سفارشی و رنگ و ضخامت های  سفارشی می باشد. شرکت iPANEL3D می تواند تمام این مزایا را طبق خواسته و سفارش شما متناسب با سبک دلخواهتان برای شما فراهم کند.

شما همچنین می توانید حاشیه های دلخواهتان را روی سقف کاذب خودتان انتخاب کنید. سقف هایی با حاشیه ی مربع دریچه های شبکه را نشان می دهد.

انتخاب متریال از جمله نکات مثبت و مهم ماجراست که می بایست در رابطه با تایل های سقف کاذب مورد توجه قرار گیرد. تایل های سقفی با متریال مختلفی در بازار موجود است ،سقف با متریال pvc یکی از جدیدترین نوع سقف کاذب است که از مزایای زیادی برخوردار است از جمله طول عمر بالا و مقاوم در برابر رطوبت و مواد شیمیایی و حشرات است همچنین با داشتن تنوع طرح بالا جایگاهی مناسب در صنعت دکوراسیون داخلی و سقف های کاذب را به خود اختصاص داده است. 

لازم به ذکر است که تایل های سقفی PVC بسیار نصب آسانی داشته و براحتی تمیز می شود.

در رابطه با رنگ تایل های سقف کاذب، باید گفت که این تایل ها در طرح های گوناگون در رنگ  سفید موجود است. تمامی تایل ها قابلیت رنگپذیری با تمام خانواده های رنگی را به درخواست مشتریان به صورت سفارشی دارا می باشد.

برای داشتن بهترین انتخاب با هزینه هایی مقرون به صرفهiPANEL3D  آماده ی ارائه ی بهترینها به شماست.

سقف کاذب PVC یکی از متریال های جدید در دکوراسیون داخلی منازل است که با استفاده از آن می توان فضایی زیبا و دلنشین به محیط داد. در صورتی که از دیوارپوش سه بعدی نیز در دکوراسیون استفاده شده باشد، فضای بسیار جذاب و مدرنی به محیط داده می شود که با پیشرفت تکنولوژی و سلیقه ی مدرن در زندگی مردم منطبق می گردد.

انواع سقف کاذب

در کل می توان گفت که وقتی به موضوع تایل های سقف کاذب می رسیم؛ انتخاب های بسیار زیادی در پیش روی مشتری قرار می گیرد که مشتری می تواند تایل هایی با بافت ها و اشکال مختلف و سبک متفاوت را انتخاب کند. 

در نهایت، همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره گردید این تایل ها از نظر سیستم صوتی جذب آکوستیکی بسیار بالا یی داشته و برای مدارس، و دیگر کاربردهای تجاری بسیار خوب طراحی شده اند.

نصب تایل های سقفی PVC

سقف کاذب را می توان به توسط شبکه های سپری 60*60 و آرمسترانگ یا باکس های ام دی اف یا کناف نصب و نورپردازی نمود. 

با تایل های سقف کاذب PVC می توانید با صرف هزینه کم و در سریعترین زمان ممکن سبک سفارشی خود را به آسانی به منزل خود بیاورید.